Sunday, August 26, 2012

8. Ülesanne



Antud video eesmärk on jälgida inimeste kuulekust, täitmist, vastavusdeklaratsiooni. Inimese aju reageerib keelumärgile isegi kui sellel ei ole mingit tagajärge. Mõni astus peale lihtsalt selleks, et näha mis siis juhtub.

http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/01/8-ulesanne.html

6. Ülesanne

Mõtlemistiili testi tulemus.

ARUTLEV MÕTLEJA

Õpitulemused on  paremad siis kui mulle teavet esitatakse järk-järgult, sest kogu materjali on mul raskem endale meelde jätta. Kui ma millegi kallal töötan siis tahan ka alustatu lõpuni viia, sest hiljem on raske oma poolikusse tööse süveneda. Joonin alla tekstis, endale olulisena tunduva info, et hiljem oleks kergem teha väike kokkuvõtlik ülvaade. Rääkides laskun üksikasjadesse.



http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/01/6-ulesanne.html

5. Ülesanne

Testid on kõik võetud http://www.syg.edu.ee

Õpioskusetest

Ma ei oska oma ajaga toime tulla ja see oli mulle varemgi teada. Tegin aja kohta ka testi. Selgus et mul on nädalas aega iseseisvaks õppimiseks 9 tundi. Sellest jääb mulle väheks kuna keskendumisvõime jätab ka mul soovida ja tähelepanu eemale tõmbajat ei saa ma eemaldada kuna lapsel lõppeb lasteaed samal kellaajal kui minul töö ja nädalavahetused veedame koos.
Jutustavad ained on mulle raskemad kui kirjalikud. See on täiesti õige, sest kui ma teen kirjanduse küsimustikku siis samalajal kui loen kirjutan ka üles, sest kui ma raamatu lõppu jõuan on mul sisu meelest läinud. (See kehtib siis kui on väga ebanormaalsed küsimused). Ma viidan õppetüki õppimisel ülearu palju aega, sest ma otsin liigapalju informatsiooni ühe asja lahendamiseks. Minu hinded on näidanud mulle, et mida vähem informatsiooni kogun seda paremad on tulemused. Õpin liigapalju tähtsusetuid asju ja siis ei oska oma mõtteid lahti seletada.


Õpistiilide test

Olen visuaalne õppija. Jääb hästi meelde kui kirjutan õpitu üles või teen teemakohaseid märkmeid kuid see omakorda võtab mul liiga palju aega.

Ma tegin neid teste ja nende vastused ei üllatanud mind sugugi. Tean, et ei suuda teha vahet olulisel ja ebaolulisel. See muudab mu õppimise aeglasemaks ja ma ei saagi oma ajaga toime tulla.



http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/01/5-ulesanne.html



4. Ülesanne









http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/01/4-ulesanne.html

Saturday, August 25, 2012

Ülesanne 3

Illusioon on eksiktaju ehk tegelikkuses eksisteerivate objektide või siis nähtuste eksiklik kuju. Illusioon tekib vaid teatud tingimustel. Eraldi nt. kahte ruutu nähes me tajume neid võrdsena kuid koos (nendest üks võib olla keeratud küliti) siis meile tunduvad nad erinevad. Et saaks tekkida illusioon peavad olema elemendid mingis kindlas seoses. http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/01/3-ulesanne.html

Ülesanne 2

http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/01/2-ulesanne.html Teave levib närvierutusena. Närvisüsteem reguleerib ja kordineerib organismi elundite talitlust ning kohandab seda väiliskeskkonna muutustele. Aju töötleb saadut infot ja annab käsu või siis vastuse organismile.

Vennidiagramm

http://psyhholoogiasg.blogspot.com/2011/04/1-ulesanne.html